Yıllık 2000 ton üretim kapasitesi bulunan markamız, sektörünün üzerinde yakaladığı büyüme oranları ile gücünü her yıl pekiştirmektedir.

Çevreci düşünceyle kaliteyi özümsemiş, yasalar ve ahlaki değerleri çerçevesinde, hitap ettiği kitleye, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak amacıyla yola çıkan Bimsan Boya Dericilik Kimya İnş. San. Ve Tic. Ltd., 1996 yılında TSE uygunluk belgelerini de alarak faaliyetlerine başlamıştır. 2006 yılında aldığı ISO 9002:2000 belgesiyle, en güncel üretim teknolojilerini kullanarak, tüketici taleplerini yönlendiren ve boya sektöründe pazar liderliğine yükselen bir marka olmuştur. Sektördeki lider pozisyona ulaşan ve bu yönde sürdürülebilir şekilde yatırımlar yapan Bimsan Boya, marka yatırımının da önemine inanarak, tüketicilerimizin kalbini fetheden “Sepra Boya” markasını yaratmıştır. Etkin satış ve pazarlama sistemleri sayesinde oluşan yüksek talep, şirketin büyük bir hızla büyümesini sağlamıştır. 2014 yılında 2700 metrekarelik kapalı alan ve 1570 metrekarelik açık alanda kurduğu yeni tesiste çalışmalarına devam etmektedir.

Sepra boya renklerin ve ürün kalitesini en üst düzeyde tutarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlar.

  • Geniş Renk ve Üretim Yelpazesi

Kalite Yönetimi

Sepra Boya müşteri beklentisinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışmasını destekleyen, tüm süreçlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan Kalite Yönetim Sistemi kavramını benimsemiş, sistemini IATF 16949 ve ISO 9001 standartları ile belgelendirmiştir.

Ar-Ge Merkezi

Müşteriler ve tedarikçiler ile son derece yakın iş birlikleri içinde Sepra Boya Ar-Ge Merkezi çalışmaları sürdürülmektedir. Sepra Boya müşterilerinin taleplerini ve sektörel bazda teknoloji gündemini takip ederek, Ar-Ge Merkezi yapılandırmasını bu doğrultuda geliştirmektedir.

Teknik Servis

Sepra Boya; boya uygulama alanlarında geniş bir aralığa yayılmış olan kürlenme, boya kalite seviyesi, yüzey görüntüsü, çevresel etkiler ve maliyet gibi unsurlarda beklentileri karşılamak için; başta teknik servis ve eğitim olmak üzere destek vermektedir.