Silikonlu İpek İç Cephe Boyası

Description

Ürün Tanımı :
Su bazlı, akrilik kopolimer reçine esaslı silikon katkılı, ipeksi mat görünümlü , yüksek kaplama gücüne sahip, silinebilen son kat iç cephe duvar boyasıdır.

Ürün Özellikleri :
Sepra Silikonlu Boya gerçek silinme özelliğine sahip, mantar ve küf önleyici, extra örtücülük veren, sararmayan, toz ve kir tutmayan, kokusuz ve esnek yapıda, ipeksi mat dokuda, bir iç cephe boyasıdır. Bünyesindeki silikon özel reçinesinin su itme ve buhar geçirgenliğini artırıcı özelliği, boyanın silinebilirliğini artırdığı gibi, özellikle rutubetli ortamlarda kabarmasını ve dökülmesini önler. Boyanın elastik özelliği kılcal çatlaklı yüzeylere macun kullanmadan sürülebilmesini sağlamaktadır.

Kullanım Şekli
– Yüzey Hazırlama : Sepra Silikonlu Boya uygulanacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru, tozdan arındırılmış durumda olmalıdır.

– Uygulama Şekli :Silikonlu Silikonlu Boya,macun,astarlama gibi alt yüzey işlemleri yapılmış her türlü iç yüzeylerde son kat boya olarak kullanılır.Macun ve alçı uygulanmış yüzeylere veya eski boyalı yüzeylere astar olarak Sepra izolan bir kat halinde uygulanması tavsiye edilir.Astar uygulamalarından 24 saat sonra boya iki kat halinde uygulanır.Katlar arasında en az 2-3 saat beklenmelidir.

– Kullanılan Aletler : Fırça veya rulo ile uygulanır.

Tehlike ve Güvenlik Uyarıları
-R 20/21/22 : Solunduğunda, deri ile temasta ve yutulduğunda sağlığa zararlıdır
-S 2 : Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz
-S 3/7 : Kabı serin bir yerde ve ağzı sıkıca kapalı olarak muhafaza ediniz
-S 24/25 : Göz ve cilt temasından kaçınınız
-S 46 : Yutulması halinde hemen bir doktora başvurunuz, içmeyiniz.kabı veya etiketi gösteriniz

Depolama Şartları
Doğrudan güneş ışığı almayan, ağzı kapalı ambalajlarda, 5-35°C arasında depolanmalıdır. Kullanılmadığında ambalajının ağzı kapalı tutulmalıdır. Dondan koruyun. Stok süresi en az 1 yıldır.

Details

© 2020 bir2üç creative

Sepra Boya