Yat Verniği

Description

Ürün Tanımı :
Sepra Yat Vernik,deniz araçlarının ahşap kısımlarında kullanılan deniz suyuna ve atmosfer koşullarına dayanıklı,parlak verniktir.

Ürün Özellikleri :
Sepra Yat Verniği Ahşap ve benzeri yapı elemanlarına doğrudan dekoratif veya koruyucu amaclı uygulanır.İç ve dış mekanlarda ve teknelerde ahşap kısımların en zor şartlara karşı korunmasını sağlar. Deniz suyuna, güneş ışığına ve deterjana dayanıklıdır.Parlaktır. Ezilme ve aşınmaya karşı yüksek dirençli bir verniktir.

Kullanım Şekli
-Yüzey Hazırlama: Sepra Yat Verniği yüzeye ilk kez verniklenecekse, kuru, zımparalanmış, tozsuz ve temiz olmalıdır. Yüzey vernikliyse, vernik artıkları tamamen zımparalanıp, selülozik tiner ile iyice temizlenmelidir. Katlar arası yapışmayı arttırmak ve düzgün bir yüzey elde edebilmek için ince bir zımpara uygulaması önerilir.

-Uygulama şekli: Sepra Yat Verniği kullanıma hazırdır. Pistole uygulaması için Sentetik tiner ile inceltilmelidir. İkinci kat uygulaması için ortam koşullarına bağlı olarak 4-6 saat beklenmelidir. Sepra yat verniği uygulandıktan 4 gün sonra fiziksel ve kimyasal dayanıklık kazanır.

-Kullanılan Aletler: Fırça veya boya tabancası ile uygulanır.

Tehlike ve Güvenlik Uyarıları
-R 11 : Kolay alevlenebilir
-R 20/21/22: Solunduğunda, deri ile temasta ve yutulduğunda sağlığa zararlıdır
-S 2 : Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz
-S 3/7 : Kabı serin bir yerde ve ağzı sıkıca kapalı olarak muhafaza ediniz
-S 24/25 : Göz ve cilt temasından kaçınınız
-S 29 : Kanalizasyona atmayınız
-S 46 : Yutulması halinde hemen bir doktora başvurunuz, içmeyiniz.kabı veya etiketi gösteriniz
-S 16 : Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz.

Depolama Şartları
Doğrudan güneş ışığı almayan, ağzı kapalı ambalajlarda, 5-35°C arasında depolanmalıdır. Kullanılmadığında ambalajının ağzı kapalı tutulmalıdır. Dondan koruyun. Stok süresi en az 1 yıldır.

Details

© 2020 bir2üç creative

Sepra Boya