Seprapox Solventsiz Epoksi O.P. Kaplama

Description

Ürün Tanımı :
Epoksi Poliamid esaslı, çift kompenantlı, desenli tatlı suya, deniz suyuna ham petrole ve aşınmaya dayanıklı tekstürlü görünümlü solventsiz epoksi zemin kaplamasıdır.

Ürün Özellikleri :
Seprapox Solventsiz Epoksi O.P. Kaplama zeminler için dayanıklı,kolay temizlenebilir,yüksek kimyasal mukavemetli,solvent içermeyenen renkli ve tekstürlü desenli bir epoksi zemin kaplamasıdır. Hastanelerde,fabrikalarda, depolarda, gıda komplekslerinde, gemilerde koruyucu kaplama olarak kullanılabilir.

Kullanım Şekli
-Yüzey Hazırlama : Seprapox Solventsiz Epoksi O.P. Kaplama uygulanacak yüzeydeki eski boya kalıntıları kir pas ve yağlar temizlenmelidir.Yüzey tamamen kuru olmalıdır

-Uygulama Şekli : Kürlenme düşük ısılarda önemli ölçüde yavaşlayacağından en az 10° C olmalıdır. Solvent içermediğinden özel havalandırma gerekmez. Düşük ısılarda kullanımlarda kürlenme ısıtılmış hava kullanılarak kısaltılabilir. Tam kürlenme olmadan atmosferik koşullara maruz kalmamalıdır.

-Kullanılan Aletler : İnce taraklı mala ve rulo

Tehlike ve Güvenlik Uyarıları
-R 21/22: Solunduğunda, deri ile temasta ve yutulduğunda sağlığa zararlıdır
-S 2 : Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz
-S 3/7 : Kabı serin bir yerde ve ağzı sıkıca kapalı olarak muhafaza ediniz
-S 24/25 : Göz ve cilt temasından kaçınınız
-S 29 : Kanalizasyona atmayınız
-S 46 : Yutulması halinde hemen bir doktora başvurunuz, içmeyiniz.kabı veya etiketi gösteriniz

Depolama Şartları
Doğrudan güneş ışığı almayan, ağzı kapalı ambalajlarda, 5-35°C arasında depolanmalıdır. Kullanılmadığında ambalajının ağzı kapalı tutulmalıdır. Dondan koruyun. Stok süresi en az 1 yıldır.

Details

© 2020 bir2üç creative

Sepra Boya